Každý může mít "vnitřní krásu", ale jen málokdo ji dokáže přenést i na venkovní zjev

Čtvrtek byl průser...

22. listopadu 2013 v 13:15 | Felicita |  Den za dnem
.... Protože mě to nakonec strhlo a já se cpala sračkama až do devíti večer. Že by zase mé záchvaty žravosti? Ne, to nejde, už se to nesmí opakovat.... Váha mi skočila zpět na 81 kilo (SHIT!). Nenávidím se za to, ale půjde to dolů. Rapidně. Aurevoir, jídlo!
Navíc mě strašně srazila slova jedné kamarádky, s níž se znám dlouhá léta. Patřila do pětice lidí, kteří jsou mi nejblíž a jimž jsem opravdu nejvíc věřila...
Když jsem ji totiž prosila o číslo na její mamku s tím, že se za ní někdy stavím (známe se), tak kdosi ve srandě zahlásil, že se tam nastěhuju místo kamarádky, která je přes týden v Praze na škole. A ona poté řekla: ,,Klidně, až zase domů přijedu, tak budu za tu nejlepší." Nejhorší je, že to neřekla ve smyslu, že se vrátí po dlouhé době, ale protože ví, že jsem proti ní lempl na učení a celkově ve všem horší, než ona. Vždycky byla a je ve všem nejlepší vzdor tomu, že třeba s mamkou občas mívá dost problémy, je tam složitější rodinná situace.
A mě to bolí - strašně. Ta bolest se střídavě transformuje do šílenýho vzteku. Dnes je to týden a furt to nemůžu skousnout a nevím, jak na tohle reagovat.

Ode dneška do neděle jedu na psylliu, nebo max. Cole light. Pak uvidím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 proana-brandie proana-brandie | Web | 22. listopadu 2013 v 17:16 | Reagovat

Já plánuju na víkend zelenino-ovocný detox, tak budu držet palečky tobě s psyliem. Snad to obě zvládnem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama